top of page

Powiedz mi z kim pracujesz, a powiem ci kim jesteś?

Zaktualizowano: 21 sty

Zgadzacie się z tym zdaniem?

Jeśli masz w portfolio znane marki i osoby ludzie z góry uznają, że jesteś dobry w tym co robisz, bo przecież oni nie zaufali by byle komu. I oczywiście to jest prawda. Trzeba spełnić szereg oczekiwań, mieć sprzęt, wykazać się profesjonalizmem, jest wiele czynników składających się na takie realizacje i to chyba jest oczywiste dla każdego (choć niektórzy i tak będą myśleć, że masz znajomości i tylko dlatego masz tę robotę).

Ja jestem jednak tak trochę po środku tej tezy...

Znane marki i osoby dają prestiż i to jest fajne, i to jest niezwykłe wyróżnienie i doświadczenie i satysfakcja..

Z drugiej jednak strony te mniejsze lub nowo pojawiające się na rynku dają więcej możliwości, kreacji, pozwalają na większą swobodę pracy. Nie mają jeszcze zbudowanego wizerunku i dzięki temu proces twórczy jest moim udziałem od samego początku, i ja to naprawdę uwielbiam. Widząc firmę, która rozwija się i buduje swoją markę z moją pomocą, duma jest podwójna.

Dlatego właśnie jestem w połowie tej tezy, bo zarówno znane firmy jak i te nowo powstałe, znane osoby, ale również te anonimowe, nauczyły mnie różnych rzeczy i dzięki nim zdobyłam doświadczenie i rozbudowałam swoje portfolio.

I kocham swoją pracę, bo pasja która dała jej początek jest ze mną każdego dnia.


46 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page