top of page

Ja Basia - Pstrykawka.com

Długo zastanawiałam się nad publikacją swojego #bloga, bo obecnie tak dużo treści dostępnych jest w internecie, że ciężko chyba wyjść na świat z czymś nowym. Postanowiłam jednak, że nie będę tego robić dla kogoś, a dla siebie i swoich dzieci. Pamięć bywa ulotna, a to co mnie spotyka i co robię w swojej pracy często warte jest zapamiętania i chętnie do tego wrócę za lat kilka.......dziesiąt :)Znajdziecie tutaj opisy i opowieści o realizacjach których podejmuję się jako #fotograf i #filmowiec (nie jestem do końca przekonana czy tak powinnam się określać, ale postanowiłam nie wgłębiać się w analizę za i przeciw)


Rób codziennie to co kochasz, a twoja praca będzie dla ciebie przyjemnością, a nie żmudnym obowiązkiem.

Wiem, wiem brzmi banalnie, ale w moim przypadku to jedyna możliwość zdrowej egzystencji. Do tej pory pracowałam w bardzo wielu miejscach i podejmowałam bardzo różne wyzwania, zawsze w pełni zaangażowana, bo ja z tego pokolenia, które jak już coś robi, to robi na 100%, nie zawsze jednak byłam spełniona i szczęśliwa.

Szukałam, kombinowałam, testowałam, aż w końcu znalazłam. Nie bójcie się więc próbować, ryzykować, podejmujcie się różnych zajęć, nawet tych najbardziej dla was absurdalnych, bo gdzieś któreś z nich obudzi twoją pasję i zrozumiesz, że to jest właśnie to co chcesz robić przez resztę życia! Mnie się udało i tobie się może udać.
110 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page