top of page
Abstrakcyjny wzór 10

TO JA 

PSTRYKAWKA

Fotografia to moja pasja od wielu lat, wspaniała przygoda i sposób na życie, który codziennie dodaje mi skrzydeł i pozwala poznawać wielu cudownych ludzi. Miałam okazję realizować wiele sesji zarówno produktowych jak i reportaży z imprez sportowych, modowych, koncertów i wielu innych.

Zapraszam do współpracy.

Basia Ogrodniczak 

Abstrakcyjny wzór 16

Produktowe

Galeria sesji produktowych oraz reklamowych.

Reportaże

Galeria reportaży z eventów, koncertów, szkoleń, kursów.

SESJE PRYWATNE

Pełne emocji i wzruszeń, chwile złapane w kadrze, zdjęcia to wspaniała pamiątka na wiele lat.

Fotografie z uroczystości ślubnych, sesje ciążowe lub noworodkowe oraz sesje indywidualne podczas których realizuję wszystkie najskrytsze fantazje oraz wizje.

VIDEO?

Teledysk ślubny, być może podziękowanie dla rodziców,

klip z urodzin czy ze spotkania rodzinnego, Wszędzie tam towarzyszą wam emocje, emocje które ja staram się zachować dla was i zmontować w przepiękną pamiątkę, do której będziecie wracać z uśmiechem przez wiele kolejnych lat.

NAPISZ

Jeśli masz jakiś pomysł, szukasz fotografa lub filmowca do współpracy,  skontaktuj się ze mną. 

Napisz lub zadzwoń,  umówimy się na kawę i porozmawiamy osobiście. Nowe wyzwania, nowi ludzie, kontakty to dla mnie ogromna radość i możliwość rozwoju,

a ja dzięki temu czuję, że żyję!

  • Facebook - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg

OBSERWUJ

Zapraszam na mój profil zarówno na Facebook jak i Instagramie, tam można mnie poznać trochę lepiej, zobaczyć na bieżąco (no w miarę na bieżąco) czym się zajmuję i co obecnie robię. Tam pojawiają się zarówno sesje jak i projekty video, tam można również zapytać, porozmawiać. 

bottom of page